O nás

Vítejte ve Wood protection s.r.o.! 

Jsme mladá firma s vášní pro ochranu dřeva a povrchů. Srdcem naší činnosti je distribuce a poskytování technického poradenství v oblasti ochrany dřeva. Od ledna 2024 jsme oficiálními partnery společností Biopol paint a.s. a Bochemie Wood care s.r.o., což zaručuje kvalitu a spolehlivost našich produktů. 

Naše působnost 

Wood protection s.r.o. aktivně působí na území Jihomoravského kraje, Vysočiny a části Zlínského kraje. Díky naší rozsáhlé síti distribuce a servisu jsme schopni efektivně pokrýt potřeby našich zákazníků v těchto regionech.  

Naše nabídka zahrnuje: 

Bochemie Wood care s.r.o.: Široký sortiment přípravků na prevenci a ochranu dřeva, rozdělených do skupin: prevence, likvidace a ochrana proti ohni. 

Biopol paints a.s.: Barvy a laky pro různé materiály včetně dřeva. Některé výrobky disponují atesty pro styk s pitnou vodou a potravinami, což zajišťuje jejich širokou aplikovatelnost. 

Mimo distribuci nabízíme také komplexní realizace v oblasti renovace dřevěných fasád, plotů, pergol a nátěry různých dřevěných povrchů. Naším hlavním produktem je inovativní produkt Estetik Profi, který byl testován v certifikované laboratoři Synpo a. s. Výsledky testů potvrdily vysokou odolnost lazury. Estetik Profi ochrání dřevo na vodorovných plochách až 15 let po 3 nátěrech a na svislých plochách dokonce až 20 let. 

Vaše spolehlivé partnerství 

Naše společnost poskytuje služby a produkty nejvyšší kvality všem našim zákazníkům. Spolupracujte s námi a využijte naší odbornosti a zkušeností pro ochranu a krásu vašich dřevěných povrchů. Jsme tu, abychom vám pomohli realizovat vaše projekty s důvěrou a spolehlivostí. 

Co natřeme, vydrží!


 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: